Literární soutěže. Aktuality

Literární soutěž SPUSA

Literární soutěže

Když jsem teď Sedm princezen přinesl z knihovničky, vzpomněla si na děj i na to, že se v knížce psalo o její mladší sestřičce. Život mi konečně znovu začal nadělovat radost, ne radost jako bylo štěstí, ale radost, kterou už mi život vzít nemůže, protože je to ta radost, bez které žít nemůžu. Vaše příspěvky posílejte elektronicky na email ladislavzelinka seznam. Kéž by podobně snadno mohlo zmizet ze světa víc věcí. Že se na to dokonce začíná těšit. Stála před chatou, pod střechou, ostatní pobíhali kolem, slunce svítilo. Je poslední říjnový víkend a končí návštěvnická sezona.

Nächster

Literární soutěž

Literární soutěže

No, to bylo takové moudro, teď zpět k mé radosti. Příspěvky přijímáme formou emailu a hlasování probíhá za pomoci speciálně vyvinutého počítačového programu, který je tak dokonalý, že se jmenuje Hustoprogram. O půl třetí v noci to jde napravit. V historii hovorů nebyl žádný z poslední noci. Zastavte se v brněnské kavárně Anděl poblíž Obilního trhu. Již zanedlouho vypukne největší český knižní veletrh a knižní nadšenci z celého světa se už těší na to, co letošní jubilejní 25.

Nächster

Vyhlášení výsledků literární soutěže

Literární soutěže

Jsem rád, že máš o lidi stejnou starost, jako já. Pomůžu jim i kvůli drobnostem. Sítě houpací, záchranné, lovecké, rodinné, sociální, virtuální… Jsou všude kolem nás v mnoha podobách a každá z nich se může stát námětem literárního zpracování. Judging: Entries will be judged by a Czech and English speaking Committee of writers, educators, and other professionals headed by Mr. O jejich radostech a starostech, o tom, jak neumí zacházet se svobodou, když ji mají, a jak jsou nešťastní, když o ni přijdou.

Nächster

Největší soutěžní server v ČR

Literární soutěže

Marie se položila na záda a máváním rukou a nohou vytvořila ve sněhu nádherného anděla. V některých z vás se možná skrývá dosud netušený talent na psaní příběhů, fejetonů či básní, někteří se již dokonce osmělili a svá dílka publikujete buď na stránkách našeho magazínu, nebo na jiných literárních serverech. Od té doby, co byl jmenován Cherubem, se věnuje hlavně hudbě, je dirigentem třetího andělského kůru. Pamatuješ na první lidi, na Adama a Evu? Jednou měsíčně zájemcům posílám e-mail s doporučením na knihu, která mě nadchla. Každý má své sny, má ale každý odvahu si je plnit? Náhradní termín je stanoven na 4. Celý si ho přečtete na straně 38.

Nächster

Literární soutěž

Literární soutěže

Vzduch se zdál svěží a pročištěný jako nikdy. The entries will judged primarily on originality and quality of thought rather then the standard of English does not apply to Native speakers category. Nahlédněte do zákulisí tvorby jednoho z nejúspěšnějších slovenských autorů a inspirujte se jeho příběhem. Budu jim dávat léky, abych jim pomohla. Pak jsem psala mail tátovi, že ho chci poznat, odešel od nás před lety. Soutěž je podporována Americkým velvyslanectvím v Praze a je doporučena Ministerstvem školství ČR. Cit byl první, kdo mi konečně dokázal vysvětlit, co je tohle jedno štěstí zač.

Nächster

Literární alchymie

Literární soutěže

Juraj Červenák ročně prodá desítky tisíc svých knih. V každém patře by bylo jedno oddělení. Tak, jako byli kdysi i Eva a Adam. Marně čekal na jediný kratičký pohled jeho směrem, na jakékoliv její slovo. Právě tam může čekat skvělý nápad na román. Organizátor soutěže 1 Soutěž vyhlašuje Městské kulturním centrum Hořovice dále jen organizátor , spolu s Gymnáziem Václava Hraběte a městem Hořovice. Ty s červeným křížkem jsou zatím neaktuální — čekám, až organizátoři vypíší propozice pro rok 2019.

Nächster

2020 Archivy

Literární soutěže

Teď bych chtěla založit budovu, která by se jmenovala Hudební planeta. Ty pak děti za pomoci a s výkladem pedagogů vyplňují v rámci jednotlivých výukových předmětů čeština, chemie, přírodověda, matematika, fyzika, apod. Samotné soutěžní příspěvky nesmí být označeny jménem autora, hodnocení bude totiž probíhat anonymně. Je ještě moc malá na to, aby si ji sama četla, takže jsem jí předčítal. Poslední, co si vybavovala, byla oslepující bílá, vnitřnosti svírající strach, drtivá tíha bolesti.

Nächster

Literární soutěž 2018

Literární soutěže

Dopište pokračování vaší oblíbené pohádky, ilustrujte scénu z jakékoli povídky B. Auta, která jsou dnes moderní, zestárnou a budou vyrobena lepší a krásnější. Nikdy nešel, kam ho poslali, všemožně hledal výmluvy, proč nemůže - za to si u kamarádů vysloužil přezdívku Lazar. Jakékoli originální umělecké dílo, inspirované Boženou Němcovou, má šanci vyhrát až 3 000,-Kč! Rozhodné datum pro příslušnost k jednotlivým katetegoriím se řídí datem narození k uzávěrce soutěže, což je 30. Vidoucí 2020 — jak přicházely příspěvky V grafu si můžete všimnout, že jedna povídka dorazila až po půlnoci, ale benevolentně jsme se rozhodli, že ji soutěžit necháme abychom měli krásné kulaté číslo 150 přišedších povídek, samozřejmě.

Nächster