Tv 8canli. TV 8 canlı izle

TV8 Canlı İzle

tv 8canli

Şaka Şaka adlı programda ise haftanın yapılan şakaları en komik anlar ile birlikte yine her cumartesi yayın akışının içerisinde bulunmaktadır. Kanalın Program Listesi Kanal format olarak eğlence kanalı olarak gözüktüğü için haber programı kesinlik ile bulunmamaktadır. Metin Oktay gibi önemli kişilerin hayatları belgesel tadında ekranlara taşınmaktadır. En geç 7 gün içinde değerlendirilip gereken işlem yapılacaktır. Tüm sorumluluklar yayını yapan kanala aittir. Acun Ilıcalı tarafından satın alınan kanal, kısa zamanda önemli başarılara imza atarak en başarılı kanallar arasında üst sıralara zorlamaya halen daha devam etmektedir. Yayın akışı ve programlar ile ilgili bilgilere de ulaşabileceğiniz bu sayfada özellikle program detaylarından Survivor, O Ses Türkiye, Saba ile Oyuna Geldik, Songül Karlı ile Evlilik Yolunda gibi programların canlı yayın saatlerini öğrenebilir ve o saatte sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Nächster

Tv8 Canlı izle

tv 8canli

Acun Ilıcalı tarafından kurulan kanal sadece eğlence içerikleri üretmektedir. Ancak ilerleyen senelerde kanal bünyesinde çok değişik tarzlarda format değişiklikleri meydana gelmiş bulunmaktadır. Sürükleyici olan programın birçok hayranı vardır. Yarışmalar, programlar ve eğlenceli skeçlerin yer aldığı bu kanal 2016 yılından itibaren aktif olarak yayın hayatına başlamıştır. Milyonlarca izleyicinin yedi gün yirmi dört saat boyunca istedikleri her an ulaşabildikleri bu muhteşem kanalda birbirinden eğlenceli ve kalite kokan yapımlar yer almaktadır.

Nächster

Tv 8.5 Canlı Yayın

tv 8canli

Kanalın Genel Formatı Kanalın genel merkezi İstanbul'un Sarıyer semtinde yer almaktadır. İşte bunlardan bazıları şunlardır: Survivor Türkiye, O Ses Türkiye, Ver Fırına, İşte Benim Stilim, O Ses Çocuklar, 4 Büyükler Salın Turnuvası, En Zayıf Halka, Rising Star Türkiye, Ütopya, Maral, Aramızda Kalmasın, Magazin 8, Oynat Bakalım, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Komedi Türkiye, Buyur Bir de Burdan Bak, Maşa İle Koca Ayı, 3 Adam, Kel Alaka, Hülya Avşar Show, Survivor Panorama, Saba İle Oyuna Geldik, Bay Tahmin Ve Gool, Şeffaf Oda, Para Bende ve benzeri. Yarışmalar ise kanalın yayınları arasında en fazla sayıyı karşılamaktadır. Üstelik hiçbir donma ya da kesinti olmadan, en kaliteli yayın seçeneğiyle tv8 hd izle! Sadece bir tık kadar uzaktayız! Nostaljik Yeşilçam Kuşağı da Tv 8. Her gün yayınlanan bu programda günün Survivor adasına dair yaşanan sıcak gelişmelerin üstünden bir kere daha geçilmektedir.

Nächster

Tv 8 Canlı

tv 8canli

Kanal kurulduğu günden sadece 3 kere slogan değişikliğine girmiş bulunmaktadır. Bunun dışında bu kanalda yayınlanan programlar Super Cup, Magazin 8 ve Unutulmaz Unvan Maçları isimleriyle yayınlanmaktadır. Dominik Cumhuriyetinde yarışmaya katılacak olan yarışmacıların zorlu yaşam koşullarına ayak uydurarak, yaşam mücadelesi vermesi bekleniyor. Her hafta yenilenen şaka formatı ile birlikte komik programların başında yer almaktadır. Sitede yer alan tv yayın içeriğinden Kesintisiztv. Fakat kanal 13 Kasım 2013 itibari ile el değiştirerek adeta yeniden doğuşunu gerçekleştirmiş olmaktadır.

Nächster

Tv8 Canlı izle

tv 8canli

Genel olarak spor, çocuk, güldürü, yarışma, magazin, talk şov, yaşam ve aktüel kategori başlıklarında kanalın yayını bulunmaktadır. Birçok yeteneğin bir araya gelerek performanslarını sergilediği yarışmanın sonunda büyük hediyeler yarışmacıları beklemekte. Survivor 2018, yayına 10 şubat itibariyle başlamıştır, bir çok ünlünün katıldığı program izleyicileri ekrana toplayıp reytinglerin yükselmesine yardımcı olmuştur. Polarizasyon, Sembol kısmına kısmına yukarıda yer alan frekans bilgisini girin ve işlem tamamdı. Acun daha önce ile güzel reyting başarıları yakalamıştır.

Nächster

TV 8,5 HD

tv 8canli

Yeteneğine güvenen herkesin katılabileceği yarışmayı Alp Kırşan sunmaktadır. Sadece eğlence kanalı olma amacıyla yayın hayatına devam edecek olan kanalda ileriki yıllarda büyük dizi yapımlarını da görebileceğiz. Bu kanal da tıpkı tv8 gibi eğlence kanalı olarak yayın yapmaktadır. Ayrıca birden çok şekilde karasal olarak kanalın yayınlarını takip etme imkanı bulunmaktadır. Kanalın fenomen olmuş yarışma programları Survivor, O Ses Türkiye, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Masterchef, Yemekteyiz gibi yarışma programları, Kızım ve Jet Sosyete gibi dizileri ve Eser Yenenler Show, Gel Konuşalım gibi eğlence programları ile öne çıkmakta ve dikkat çekmektedir.

Nächster

TV 8,5 HD

tv 8canli

Survivor, Yetenek Sizsiniz Türkiye, Bu Tarz Benim, Ver Fırına, O Ses Türkiye ve 4 Büyükler Salon Turnuvası en dikkat çeken ve çok olarak izlenen yarışma programları arasında yer almaktadır. Bunun yanı sıra boks maçları, futbol maçları gibi spora dair yayınlar da bulunmaktadır. Kanalın sevilen birçok programı da vardır. Acun Medya tarafından alındıktan sonra fenomen yarışma programları ile kanal çok daha fazla popüler hale gelmiştir. Tam adres ise, Kemerburgaz Yolu Cendere Mevkii No: 29 olmaktadır.

Nächster

TV8 Canlı izle

tv 8canli

Jüride Esen Yenenler, Seda Bakan, Ali Taran bulunmaktadır. Magazin 8 Extra, Çok Güzel Hareketler Bunlar, Magazin 8, Komedi Türkiye, Ver fırına, Arkadaşım Hoş Geldin, Aileler yarışıyor bunlardan bazılarıdır. . Aynı zamanda canlı yayın konuğu olarak eski Survivor yarışmacıları da bulunmaktadır. Bu programların başında Survivor Panorama yer almaktadır. Merkezi İstanbul'un Sarıyer ilçesinde yer alan bu başarılı kanal sadece Türkiye'de değil, Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti gibi ülkelerde de oldukça sevilen bir kanal özelliği taşır. Survivor Panorama, Hülya Avşar Show, 3 Adam da en çok izlenen talk şov programları arasında yer almaktadır.

Nächster