Veterina plzen. Veterinární ordinace Na Slovanech, Plzeň

Veterinární ordinace Na Slovanech, Plzeň

Veterina plzen

„Máme kočičku britskou whiskas, pana doktora máme v ulici. Při operacích využíváme harmonický skalpel - rychlejší hojení, minimální poškození tkání, kratší doba zákroku. V prosinci roku 2012 prošlo naše pracoviště celkovou rekonstrukcí. Nic jiného než veliká pochvala a dík! Pomůžete tak dalším potenciálním klientům s výběrem. Studium jsme zakončili v roce 1988 a poté pracovali v okresní veterinární ošetřovně pro malá zvířata v Mostě. Součástí veterinárni ordinace je i kamenný obchod s veterinárními přípravky, doplňky výživy, krmivy a chovatelskými potřebami pro psy a kočky. Chodíme k němu celá rodina, od vnoučat až po prarodiče.

Nächster

✙ Veterina, veterinární kliniky Plzeň ✙

Veterina plzen

Poskytujeme zde služby od roku 2000 pro domácí mazlíčky - psy, kočky a drobné savce. Jeho přístup je empatický a chová je vždy příjemně a to nejen k pejskovi, ale i k nám. I našemu m ilovanému pejskovi jeho poslední chvíle dokázala ulehčit. Dobře se s ním jedná, vše vysvětlí a dá se s ním dobře domluvit. Jen tak se toto opravdu nevidí! „Pan doktor Böhm má velmi profesionální přístup, konzultace po meilu se skoro okamžitou odpovědí. Došlo i k rozšíření prostor, rekonstrukcí jsme získali moderní ordinaci pro specializovaná vyšetření a vlastní laboratoř. „Velmi pozitivní přístup ke zvířeti, příjemné a zodpovědné jednání.

Nächster

Veterinární ordinace farmtoschoolmap.georgiaorganics.orgšek Zahrádka

Veterina plzen

Já osobně paní doktorku doporučuji. Mezi další poskytované služby patří čipování čipy s mezinárodní platností. Přeočkování po roce: Tolerance je 1-2 měsíce. Naštěstí jsme zatím neřešili žádné vážné onemocnění, dosud jen odstranění zub. Používáme stacionární veterinární diagnostický ultrazvuk Esaote My Lab 40 - nejnovější generace přístroje umožňuje mnohem detailněji zobrazovat vyšetřované orgány.

Nächster

MVDr. Jitka Drozdová

Veterina plzen

Vedle teoretického studia a kontinuálního vzdělávání je cenným zdrojem poznání a zkušeností při zacházení se zvířaty vlastní dlouholetá záliba v kynologii , felinologii a etologii zvířat. ” „Velmi pozitivní přístup ke zvířeti, příjemné a zodpovědné jednání. Provádíme veškeré operace kromě ortopedických. Věříme, že Vy, jako chovatelé, i Vaši němí kamarádi oceníte zkušenost a odbornou erudici veterinárních lékařů naší kliniky. Kromě naší ordinace máme na starosti i oblasti Nepomuk, Žinkovy a okolí, kam dojíždíme po telefonické dohodě a to v odpoledních hodinách v pondělí, ve středu a ve čtvrtek. „Před rokem jsem u své psí princezny našla bouličku že spodní strany tlamy, a ikdyž nám nejdříve byl diagnostik ován nádor, tak pan veterinář zvažoval i možnost zánětu zoubků. Následná opatření vychází z doporučení v nařízení vlády ČR v rámci vytváření celé řady preventivních opatření v boji a eliminaci výše jmenované nákazy.

Nächster

MVDr. Miroslav Svatoš Svatoš

Veterina plzen

V dopoledních hodinách máme prostor pro běžné případy bez nutnostni rezervace. Snažíme se tomu předcházet rozdělením na dva nepotkávající se týmy a rozsáhlou dezinfekcí - proto bude nutné odložit některá odborná vyšetření. Děkujeme a můžeme jen doporučit. Tento fakt a jeho příznivá ordinační doba pro pracující ideální byli našimi hlavními motivy ho na zkoušku navštívit. Omezte , prosím, návštěvy, pokud to není nutné. Tento seznam bude sloužit jen jako preventivní epidemiologický sběr informací a bude využit jen v případě vyžádání určeného orgánu, rozhodně nebude používán k jiným účelům. Preventivní úkony — kastrace, zuby: Co počká, to prosím odložte.

Nächster

MVDr. Miroslav Svatoš Svatoš

Veterina plzen

Můžeme jen doporučit” „Máme kočičku britskou whiskas, pana doktora máme v ulici. Veterina Plzeň Skvrňany Najdete nás na adrese Vejprnická 79, Plzeň. Sídlíme na atraktivním a dobře dostupném místě v městské části Plzeň — Bory, výpadovka směr Přeštice, Klatovy, hned vedle známé nemocnice Dr. Každou doporučuju tohoto veterináře a ne jednou nám králíčka zachránil, díky němu žil nás králíček o další tři roky déle! „Pan doktor je nejlepší veterinář, kterého znám, pár jsem jich opravdu byla nucena v případě prvního problému u králíka vyzkoušet. Máme více než dvacetileté zkušenosti s léčbou zvířat. I našemu milovanému pejskovi jeho poslední chvíle dokázala ulehčit.

Nächster